flag en

ارزش ها

نوین سرام کویر ارزش هایی را در سازمان تعریف کرده و آن را سرلوحه سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های خود قرار داده است و عملکرد سازمان را در جهت ارتقای این ارزشها استوار ساخته است:

 

  • ارتقای رضایت مندی مشتریان

نوین سرام به تولید محصولات با کیفیت بالاتر از سطح استاندارد ملی اکتفا نکرده و با شناسایی، درک و پیش بینی نیاز مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود و همچنین مراقبت و پشتیبانی مستمر از مشتریان تلاش در ارتقای هر چه بیشتر رضایت مندی آنان دارد.

 

  • تداوم در بازار و عرضه به موقع محصولات

نوین سرام متعهد است که محصولات را طبق قرارداد منعقده به مشتریان خود عرضه نماید. در دسترس بودن برای مشتریان تعهدی پایدار برای نوین سرام است و ایجاد شبکه توزیع قوی و کارآمد در سطح کشور و بین الملل دستاوردی است که در جهت اعتلای این ارزش بدست آمده است.

 

  • تامین تنوع در انتخاب

نوین سرام با تولید محصولات متنوع و کاربردی در تلاش است رضایت مشتریان را با سلیقه های مختلف جلب کند.

نوین سرام
نوین سرام
نوین سرام
  • مراقبت از سلامت مصرف کننده

نوین سرام، حفظ سلامت مصرف کننده را مهمترین ارزش خود می داند و با تولید محصولات با کیفیت تلاش دارد تا محیط کاملا بهداشتی برای مصرف کنندگان فراهم آورد.

 

  • مراقبت از کارکنان

توجه و مراقبت از سلامت جسمی و روحی کارکنان ارزشی است که نوین سرام با جدیت پیگیری و رسیدگی می کند و برای دستیابی به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

  • ارتقای مستمر دانش فنی

فراهم نمودن بستر لازم برای ارتقای سطح دانش و مهارت فنی و تخصصی پرسنل و اجرای نظامات انگیزشی در سازمان، ارزشی است که نوین سرام به منظور بهبود مستمر کنترل بر کیفیت محصولات دنبال می کند.

اجرا و بهینه سازی سایت توسط توسعه گران آریازشرکت توسعه گران آریاز - 2018 ©