درباره نوین سرام

مجتمع تولید چینی بهداشتی نوین سرام با هدف تولید برتر و بالا بردن استانداردهای کیفی در صنعت چینی بهداشتی در سال 1383 تاسیس و فعالیت خود را در استان خراسان جنوبی در شهرک صنعتی طبس در زمینی به مساحت حدود چهل و پنج هزار متر مربع آغاز کرد.

سرمایه های انسانی این مجتمع متشکل از افراد جوان و خلاق است که بر روحیه کار تیمی، همدلی و بهره گیری از خرد جمعی تاکید دارند و همچنین با برخورداری از دانش فنی روز و با استفاده از فن آوری ها و روش های نوین طراحی و تولید توانسته اند در جهت عرضه محصولات با کیفیت و متنوع، با طراحی زیبا و مدرن ، گام های موثری را بردارند.

این مجتمع با استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی، ماشین آلات مدرن و پیشرفته و با بهره گیری از نیروی متخصص، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب داخلی و بین المللی توانسته است محصولاتی با کیفیتی بالاتر از سطح استاندارد ملی ایران و همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی تولید و در تمام نقاط ایران و همچنین کشورهای حوزه خاور میانه عرضه نماید.

از افتخارات مجتمع چینی بهداشتی نوین سرام کویر دریافت عنوان "واحد صنعتی برتر کشور" از سوی معاونت شرکت شهرکهای صنعتی ایران وزارت صنایع در سال 1396 و همچنین دریافت عنوان "واحد نمونه صنعتی استان خراسان جنوبی" از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1395 می باشد.

نوین سرام کویر می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد و برای داشتن بهترین تیم در حوزه ی توزیع و عرضه ی محصولات، سیاست فروش محصولات خود را بر پایه ی مشتری محوری، صداقت، احترام، توجه و تعهد به خدمات پس از فروش گسترش داده است.

با امید آنکه تولیدات ایرانی در تمام عرصه ها سرآمد بازارهای داخلی و بین المللی باشد.

چشم انداز

نوین سرام، مطرح شدن به عنوان برند پیشگام در کیفیت و تنوع در بازار چینی بهداشتی ایران، منطقه خاور میانه و حوزه خلیج فارس را در دستور کار خود دارد و راستای این هدف با بهره گیری از افراد خوش فکر و صاحب ایده در طراحی و همچنین ارتقای کیفیت محصولات خود بهره می برد.این دستاوردها و موفقیت ها مرهون تلاش یکایک اعضا و کارکنانی است که در امر تولید، توزیع و عرضه محصولات، با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند محصولات شایسته سلیقه و هنر ایرانی را با سبکی مدرن و نوآورانه به بازار چینی بهداشتی کشور ارائه نمایند و برندی را در سطح کشور تعریف کنند که نماد کیفیت، نوآوری در طراحی و محافظت از محیط زیست می باشد.

ارزشها

نوین سرام کویر ارزش هایی را در سازمان تعریف کرده و آن را سرلوحه سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های خود قرار داده است و عملکرد سازمان را در جهت ارتقای این ارزشها استوار ساخته است:

  • ارتقای رضایت مندی مشتریان

نوین سرام به تولید محصولات با کیفیت بالاتر از سطح استاندارد ملی اکتفا نکرده و با شناسایی، درک و پیش بینی نیاز مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود و همچنین مراقبت و پشتیبانی مستمر از مشتریان تلاش در ارتقای هر چه بیشتر رضایت مندی آنان دارد.

  • تداوم در بازار و عرضه به موقع محصولات

نوین سرام متعهد است که محصولات را طبق قرارداد منعقده به مشتریان خود عرضه نماید. در دسترس بودن برای مشتریان تعهدی پایدار برای نوین سرام است و ایجاد شبکه توزیع قوی و کارآمد در سطح کشور و بین الملل دستاوردی است که در جهت اعتلای این ارزش بدست آمده است.

  • تامین تنوع در انتخاب

نوین سرام با تولید محصولات متنوع و کاربردی در تلاش است رضایت مشتریان را با سلیقه های مختلف جلب کند.

  • مراقبت از سلامت مصرف کننده

نوین سرام، حفظ سلامت مصرف کننده را مهمترین ارزش خود می داند و با تولید محصولات با کیفیت تلاش دارد تا محیط کاملا بهداشتی برای مصرف کنندگان فراهم آورد.

  • مراقبت از کارکنان

توجه و مراقبت از سلامت جسمی و روحی کارکنان ارزشی است که نوین سرام با جدیت پیگیری و رسیدگی می کند و برای دستیابی به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

  • ارتقای مستمر دانش فنی
فراهم نمودن بستر لازم برای ارتقای سطح دانش و مهارت فنی و تخصصی پرسنل و اجرای نظامات انگیزشی در سازمان، ارزشی است که نوین سرام به منظور بهبود مستمر کنترل بر کیفیت محصولات دنبال می کند.
دستاورد های سازمان

نوین سرام کویر با استفاده از تخصص کارشناسان ایرانی و بین المللی و بهره گیری از فن آوری روز در زمینه

تولید چینی بهداشتی

-
-